Arda Turan ve Hasan Şaş arasında kavga… Devre arasında koridorlar karıştı

Galatasaray – Başakşehir maçının devre arasında Arda Turan ile Hasan Şaş arasında büyük gerginlik yaşandı, Arda’nın maçın hakemine yönelik sözleri de ortaya çıktı.

Galatasaray, Süper Lig 29. haftasında sahasında Başakşehir’i konuk ederken son derece gergin geçen ilk yarının ardından hakem kararları oldukça tartışıldı. Maçın devre arasında ise koridorlar karıştı. Hasan Şaş ile Başakşehir teknik heyeti arasında tartışma çıktı.

Hasan Şaş ile Başakşehir teknik heyeti arasında tartışma çıkınca polisler ve Abdürrahim Albayrak araya girdi.

Galatasaray – Başakşehir maçının devre arasında Arda Turan ile Hasan Şaş arasında gerginlik yaşandı, Arda Halil Umut Meler’in üzerine doğru giderek, “Benimle konuşurken yüzüme bakacaksın. Bana bakarak konuşacaksın. Önce insan olacaksın!” diye bağırması üzerine Hasan Şaş, Arda Turan’a, “Efendi ol. Ayıp!” diyerek çıkıştı. Hasan Şaş’ın bu tepkisi üzerine Abdürrahim Albayrak araya girerek tarafları sakinleştirdi.

GALATASARAY – BAŞAKŞEHİR MAÇI OLAYLARI

Süper Lig 29. haftasında oynanan Galatasaray – Başakşehir maçının devre arasında soyunma odası koridorları karıştı. Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim’in yardımcılarından Hasan Şaş, Hasan Şaş, devre arasında Başakşehir’de Abdullah Avcı ve Orhan Ak’ın arkasından gelen takım menajeriyle tartıştı. Abdürrahim Albayrak da bu esnada araya girerek olayların büyümesini engelledi.

Arda Turan ise yine maçın devre arasında koridorlarda hakem Halil Umut Meler’e ilk yarıda Emre Belözoğlu’na gösterdiği sarı kartla ilgili itirazlarını sürdürünce sarı kart gördü.

Öte yandan Hürriyet’in haberine göre, Arda Turan devre arasında maçın hakemi Halil Umut Meler’e “Benimle konuşurken yüzüme bakacaksın. Bana bakarak konuşacaksın. Önce insan olacaksın.” diye konuştuktan sonra bu esnada orada bulunan Hasan Şaş ise Arda Turan’a, “Efendi ol, ayıp.” diye cevap verdi.

 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here