Emre Belözoğlu’ndan flaş açıklamalar

Medipol Başakşehir ile 1 yıl daha sözleşmesini uzatan Emre Belözoğlu önemli açıklamalar yaptı.

Medipol Başakşehir ile olan sözleşmesini 1 yıl daha uzatan Emre Belözoğlu, NTV Spor’da Parantez adlı programın konuğu oldu.

“Türkiye’de hiç hak etmediğimiz şekilde seviliyoruz, hiç hak etmediğimiz şekilde de eleştiriliyoruz” tespitinde bulunan Emre Belözoğlu “Konsantrasyonu kaybetmemek kolay değil. Mutluyum. Böyle bir kariyer nasip ettiği için Allah’a şükrediyorum. Kulübüm sözleşmemi 1 yıl daha uzattı. Ne kadar futbol için yaşadığınızı irdelemeniz gereken bir dönemdeyim. Ben futbolu çok seviyorum. Tatilde bile oğlumla futbol oynuyorum. Oğlumun futbol topunu görünce 11-12 yaşında ne hissediyorsam aynı heyecanı hissediyorum. Herkes hayalini kurmuş olduğu mesleği elde edemiyor. Bu anlamda şanslıyım” ifadelerini kullandı.

Kendisine iyi baktığını belirten 36 yaşındaki Emre Belözoğlu “20 yaşındayken Bülent Korkmaz ile dalga geçerdim; ’10’da uyunur mu?’ diye ama şimdi ben de 36 yaşında aynı şeyi yapmaya çalışıyorum” dedi.

“Milli Takım’dan davet gelirse yanıtın ne olur?” sorusuna yanıt veren Emre Belözoğlu “Milli davet olursa şerefle, onurla, bundan önce nasıl taşıdıysak, o formayı taşımaya devam ederiz hayırlısıyla” dedi.

Emre Belözoğlu, programın kapanışını çocukları Ömer Akif ve Zeynep ile yaptı

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here