Fatih Terim’in prensi mesaj gönderdi… “Beni alın hocam”

Galatasaray’ın uzun süredir gündeminde olan Milli Yıldız Fatih Terim’e mesaj göndererek Galatasaray’da oynamak istediğini iletti.

Emre Mor, Galatasaray’a transfer olmak için Levent Şahin vasıtasıyla Fatih Terim’e haber gönderdi; “Beni alın hocam”.

Süper Lig’deki tarihi sezonun ardından şampiyonluk ipini göğüsleyen Galatasaray’da bir yandan da transfer planlarını yapılmaya başlandı. Transfer çalışmalarına start verilmesi için yeni oluşacak olan yönetimi bekleyen Terim ve ekibi, diğer yandan da listesindeki isimler ile dirsek temasına başladı.

TERİM’İN MİLLİ TAKIMDAKİ PRENSİ

Fatih Terim’in A Milli Takım’daki prenslerinden olan ve formayı vermekte tereddüt etmediği Emre Mor konusunda sıcak bir gelişme yaşandı. Celta Vigo’nun büyük umutlar ile transfer ettiği ancak İspanyol temsilcisinde disiplinsiz hareketleri nedeniyle problemler yaşayan Emre Mor, Fatih Terim’e yardımcısı Levent Şahin aracılığıyla haber gönderdi.

ÜCRETİNDE İNDİRİME GİDECEK

Kariyerine Galatasaray’da devam etmek isteyen ve bu doğrultuda Terim’e haber gönderen Emre Mor’un Celta’dan aldığı yıllık ücret üzerinden de indirim yaparak sarı-kırmızılı formayı giymeye razı olduğunu da Şahin’e iletti. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim de Emre Mor’un transferi için oldukça istekli.

KİRALIK GELMESİ GÜNDEMDE

Belirlenecek olan yeni yönetimin ardından Emre Mor’un kiralık transferi için Celta ile görüşmelere başlanacak ancak transfer sürecindeki en büyük engel, Celta’nın bu transferden bonservis bedeli talep etmesi olarak gözüküyor. Galatasaray, Emre Mor’u kiralık olarak kadrosuna katamazsa farklı alternatif planlarını ve satın alma opsiyonlu tekliflerini masanın üzerine koyacak. (Sporx)

 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here