Galatasaray’da büyük değişim

Hırvat hoca, oyuncularının saha dışındaki halini de görmek için idmanı akşam saatlerine aldı.

Derbi için Florya’da yoğun mesai yapan Igor Tudor, antrenman öncesi ve sonrasında oyuncularını mercek
altına aldı. Oyuncularının geliş ve gidiş saatleri, nasıl hazırlandıkları, birbirleri ile olan diyaloglarını takip eden Hırvat hocanın bu hamlesinden oyuncular ise habersizdi. Tudor ise yapılan her şeyi bir bir not aldı.

TAKIMIN başında ilk haftasını geride bırakmaya hazırlanan Igor Tudor takımını tanımak için dün ilginç bir adım attı… Çaykur Rizespor deplasmanından 1-1’lik skorla dönen takımına 1 gün izin veren Tudor, dün yapılacak antrenmanı da akşam saatlerine koydu. Bu hamlenin ardından ise ilginç bir plan vardı.

FLORYA’YA KAPANDI

SARI-kırmızılı kulübe Jan Olde Riekerink’in ayrılmasının ardından bir anda gelen ve daha takımı inceleme fırsatı bile yakalayamadan Rize deplasmanına giden Tudor oyuncuların saha dışındaki durumunu gözlemlemek adına idmanı akşam saatlerine aldı. Oyuncuların 17.00’deki antrenmana kaçta geldiğini, idmanlardan önce kimin ne yaptığını, nasıl hazırlandığını görmek isteyen 38 yaşındaki çalıştırıcı dün gün boyu Florya’daydı.

BEŞİKTAŞ ile oynanacak derbi öncesinde Florya’da yoğun mesai yapan Hırvat hoca rakiplerinin de tüm maçlarını analiz etmek adına kurmayları ile Metin Oktay Tesisleri’nde çalışıyor. Bu sürede oyuncularının halini, tavrını görmek isteyen ve buna göre de takım içinde yeni bir sistem kurmak isteyen Tudor’un bu hamlesinden ise oyuncuların haberi yoktu… Her zamanki gibi tesislere gelen oyuncular hocalarının ise sürekli onları izlediğinden habersiz idman öncesi ve sonrasında hayatlarına devam etti.

sampiy10

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here