Galatasaray’da Fatih Terim seçimi bekliyor… İşte transferdeki 5 karar

Süper Lig’de 21. Şampiyonluğuna ulaşan Galatasaray’da transfer hareketliliği yaşanıyor. Şampiyonla Ligi’ni düşünen İmparator çok geniş bir kadro kurma peşinde…

Galatasaray’ın şampiyonluğunun ardından gözler sarı-kırmızılı kulüpteki seçimlere çevrildi. Başkan adaylarının seçim çalışmalarından uzak duran ve “renk” vermeyen Fatih Terim, tam anlamıyla yeni yapılanmaya konsantre olmuş durumda.

Galatasaray’da yapılacak olan seçimlerden başkan olarak çıkacak kişiyi, ekonomik düzenlemeler kadar Fatih Terim’in taleplerinin karşılanması konusunda da ciddi sıkıntılar bekliyor.

ADAYLARA EŞİT!

Başkanlık yarışından galip olarak ayrılacak olan adaydan özel isteklerde bulunacak olan Terim, öncelikkli olarak mevcut kadroda bulunan futbolcuların durumlarının netleştirilmesini talep edecek. Yönetimin önüne bir liste koyacak olan Terim’in öne çıkan isteklerinden bazıları şu şekilde olacak;

İŞTE TERİM’İN YENİ BAŞKANDAN 5 BEKLENTİSİ…

Denayer yeniden kiralanacak ya da bonservisi alınacak.

SOL BEK İÇİN ŞART!

Lionel Carole’ün yaz kampında deneyecek olan Fatih Terim, öncelikli olarak Inter’den Yuto Nagatomo’nun bonservisi alınmasını istiyor. Inter’in talep ettiği bonservis bedelini düşürmeyi planlayan ve bunun için de 2018 Dünya Kupası’nı beklemek zorunda olan Galatasaray, Japon futbolcunun durumuna göre Carole’ü da stepnede tutacak.

HÜCUM HATTINDA ALTERNATİF

Sinan Gümüş’ün kontratı uzatılacak.

BADOU NDIAYE DÖNEBİLİR!

8 numaraya yeni isim alınmalı. Stoke City düşerse Ndiaye’nin kiralık alınmasını istiyor. Nantes’dan Thomasson’u da ciddi ciddi düşünüyor.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here