Hamza Hamzaoğlu’nda olay açıklamalar!

Fenerbahçe'de alınan kötü sonuçların ardından koltuğu sallanan Advocaat'ın yerine Galatasaray'ın eski çalıştırıcısı Hamza Hamzaoğlu sesleri yükselmeye başladı. Hamzaoğlu'ndan konuyla ilgili sürpriz açıklama geldi.

Dick Advocaat ile yollarını ayırmaya hazırlanan Fenerbahçe’de ‘3 kupalı’ teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun adı ciddi bir şekilde anılırken, sarı lacivertli yönetimin önümüzdeki günlerde yeni sezon için Aykut Kocaman’la beraber Hamza Hamzaoğlu’nun kapısını çalacağı iddia edildi

GALATASARAY TUDOR İLE ANLAŞIYORSA…

‘Fenerbahçe Hamza Hamzaoğlu ile anlaşacak’ iddialarından sonra deneyimli teknik adam önemli açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz haftaya kadar ‘Ben Galatasaray’a mâl olmuş biriyim bizi sevenleri üzmeyelim’ düşüncesine sahip olduğunu ifade eden Hamzaoğlu “Tudor’un sarı kırmızılı kulübe imza atmasından sonra bu düşüncesini değiştirdiğini, Fenerbahçe camiasına gerçekten sıcak baktığını” söyledi.

Hamza Hamzoğlu’nun bu sözleri hem Galatasaraylı hem de Fenerbahçeli taraftarların tepkisini çekti.

KÜÇÜKKEN F.BAHÇELİYDİM AÇIKLAMASI
Beni Fenerbahçe gibi büyük bir camiaya yakıştırdıkları için teşekkür ederim ama oranın hocası bana göre Aykut Kocaman’dır. Eğer Aykut hoca Konyaspor’da devam edecek ve Fenerbahçe Kulübü bana bir teklifle gelirse tabi ki sıcak bakarım.

Aslında geçtiğimiz haftaya kadar ‘Ben Galatasaray camiasına mâl olmuş biriyim, bizi sevenleri üzmeyelim’ düşüncesi içerisindeydim fakat boşta olmama ve Galatasaray ile büyük başarılar yakalamama rağmen başka bir teknik adamla anlaşılması beni açıkçası kırdı. Artık fikrim gerçekten değişti, sonuçta profesyonel insanlarız ve futbola güzellik katmak istiyoruz, Fenerbahçe’den böyle bir teklif alırsam sıcak bakabilirim.

YURT DIŞI DA OLABİLİR

Türkiye’de birçok takımı çalıştırdım ve hemen hemen hepsinde belli bir başarı yakaladım, yurt dışı tekliflerine daha sıcak bakıyorum. Bir Almanya, bir İtalya ya da bir Fransa olabilir.

(Star)

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here