Galatasaray’ın eski başkanı Ünal Aysal, sarı kırmızılılara yeniden başkan olup olmayacağı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Hala ismi Galatasaray’la anılsa da Ünal Aysal dünya çapında oldukça büyük yatırımları olan bir işadamı. İsmi, ‘Türkiye’nin en zengin insanları’ listesinde üst sıralarda yer alıyor. İmzaladığı son anlaşmayla İran’ın enerji ihtiyacının önemli bir kısmını tek başına karşılayacak santral yatırımına start verdi. Ancak Aysal’ın aklı hala Galatasaray’da; “GS’yi her gün düşünüyorum. Hala en az işime ayırdığım vakit kadar, Galatasaray’a da zaman ayırıyorum” diyor.
Ünal Aysal, spor camiasının yakından tanıdığı bir isim. 2011 – 2014 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü’ne başkanlık yaptı, kendi isteğiyle ayrıldı, gitti. Hala ismi Galatasaray’la anılsa da Aysal aslında oldukça büyük yatırımları olan bir iş adamı. Ancak tüm bu işlerin yanı sıra Aysal’ın aklı tutkuyla bağlı olduğu Galatasaray’da. ‘Tekrar başkanlık düşünmüyorum’ dese de Galatasaray’ı en az işi kadar düşündüğünü, bir o kadar da zaman harcadığını anlatıyor. Kulübün gidişatından hoşnut olmadığını, ekibiyle beraber Galatasaray’ın marka değerini tekrar yükseltmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu anlatıyor.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here